Mini konkurs zimowy

0

W Australii jest środek lata i upały, w Europie środek zimy. Na blogu możecie zobaczyć letnie  i słoneczne zdjęcia z Australii. Często piszecie komentarze w stylu: ale pięknie lub tęsknię za słońcem i ciepłem. Jak to w życiu bywa, często pragniemy rzeczy, które w danej chwili są niedostępne. Przeglądam internet i media społecznościowe i trafiam na zdjęcia zimowe. Tęsknię za prawdziwą zimą, płatami śniegu, drogami polnymi przykrytymi kołdrą śnieżną i robieniem ‘aniołków’. Mam nadzieję, że chociaż trochę przybliżycie mi zimową atmosferę.

Serdeczenie zapraszam do wysyłania Waszych zimowych zdjęć z krótkim opisem (nie muszą być z Polski i z tego roku) na mojaaustraliaiswiat@gmail.com do 6 marca. Po tym terminie wybiorę ulubione zdjęcie i autor zdjęcia dostanie ode mnie piękną pocztówkę z Wielkiej Rafy Koralowej (the Whitsundays), na którą wybieram się w marcu. Wybrane zdjęcia będą opublikowane na blogu.

Czas start!

Czekam na Wasze zdjęcia!

0

Facebook - Komentarze

Dzięki, że zaglądasz na bloga. Jeśli spodobał Ci się wpis, nie wahaj się zostawić po sobie śladu w postaci komentarza lub polecenia tekstu przez kliknięcie serduszka. Każdy pozytywny sygnał od czytelników motywuje mnie do dalszego pisania bloga. - Karolina

Komentarze do “Mini konkurs zimowy”

Zostaw komentarz

  • subskrybuj  • Najczęściej komentowane