Mini konkurs świąteczny

0

W listopadzie pisałam o rzeczach, do których nie mogę się przyzwyczaić w Australii. Jedną z wymienionych rzeczy były upalne święta. Powiem Wam, że przez upalną pogodę nie czuję za bardzo świątecznej atmosfery. Jest po prostu inaczej, nie mówię, że gorzej czy lepiej. Już niedługo będę pisała o tradycjach świątecznych w Australii, żeby przybliżyć Wam tutejsze święta.

Święta zawsze kojarzyły mi się z zimnem, śniegiem, piciem gorącej czekolady w przytulnej kawiarni, siedzeniem przy kominku, piciem grzańca na świątecznym jarmarku i… czerwonym nosem od zimna 🙂 . Od kilku lat święta spędzam w basenie bądź oceanie w 30-40 stopniowym upale. Niezła różnica, co? 🙂

Mam nadzieję, że dzięki Wam uda mi się trochę poczuć świąteczną atmosferę. Serdeczenie zapraszam do wysyłania świątecznych zdjęć z krótkim opisem na mojaaustraliaiswiat@gmail.com do 16 grudnia. Po tym terminie wybiorę ulubione zdjęcie i autor zdjęcia dostanie ode mnie piękną pocztówkę z Australii. Zdjęcia mogą przestawiać dekoracje z Waszych domów, miast, jarmarków świątcznych i inne. Liczę na Waszą wyobraźnię 🙂 Wybrane zdjęcia będą opublikowane na blogu.

Czekam na Wasze zdjęcia! Nie mogę się doczekać!

0

Facebook - Komentarze

Komentarze do “Mini konkurs świąteczny”

Zostaw komentarz

  • subskrybuj  • Najczęściej komentowane